jaan
16

Rasedate vestlusring muusikagaKadri Reinsalu

Alustame uue rasedate grupiga Peetri Lasteaia loovustoas 12. veebruaril

Armsad rasedad!

Teid ootavad sünnitoetaja Piret Kõima ja muusikaterapeut Kadri Reinsalu, et avastada lapseootusteekonna rõõme, arutada läbi rasedusega seotud mõtted, lõõgastuda muusikas ning leida oma beebiga juba varakult ühine keel.

Raseduse ajal tekib palju rõõme, muresid, mõtteid, hirme ja ebakindlust ning hea on saada toetust ning vastuseid oma tekkinud küsimustele ning teiste omasugustega koos olla, et mõtteid vahetada ja seeläbi üha teadlikumalt oma rasedust läbi elada. Muusika sinna juurde annab väga hea võimaluse naist lapseootuse ajal toetada.

Kohtumised toimuvad kord nädalas esmaspäeviti kl 18.00-20.00
alates 12. veebruarist kuni 16. aprillini 10 korda.

Esimene kohtumine on TASUTA!
Järgmistel kohtumistel osalemine on 15 eurot kord.

Palun anna oma osalemise soovist teada FB lehel Lastele MTÜ või kirjuta kadri.reinsalu@gmail.com.
Grupi avame, kui huvilisi on vähemalt 7.

Ootame teid!
Piret ja Kadri


Mõned mõtted eelmisel aastal osalenutelt:

"Tore oli jõuda arusaamani, et pole oma murede/teemadega üksi ning see oli väga positiivne ja hariv vaheldus argipäevale /…/sain koosviibimistelt alati hea emotsiooni, uusi teadmisi ja enesekindlust oma valikutes."

"Avaldas vaid positiivset mõju, aitas teadlikult raseduse juures kohal olla ja märgata /…/sain vastuseid küsimustele ja enesekindlust sünnitama minekuks. Tundsin end grupis hästi ja
lõõgastunult"

"Sain uusi ja vahetuid teadmisi raseduse kui ka lapsega koosolemise teemal. Grupis sai iga kord keskenduda beebile, temaga mõtetes rääkida ja teda tunnetada. Avaldas mõju mitmes mõttes- üheltpoolt iseenda murekohtade või raskustega tegelemine ning seetõttu oma mõtetes paremale selgusele jõudmine. Näiteks sünnitusele lähen teadlikumalt vastu, püüdes sünnitusel nö kohal olla.  Väga hea, et grupis sai ka hingamist kasutada."


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: