Väikelaste muusikatunnidTeisipäeviti
 toimuvad muusikatunnid Peetri Lasteaed-Põhikoolis, Pargi tee 6.  Sissepääs Peetri lasteaia loovustuppa on Mõigu teelt, koolimaja tagant. Seal on parkla autodele ning kärud saab jätta ukse taha. Tundide toimumise kellaajad:  
  • 11.00-  1,3 -1,6-aastased lapsed  (Grupp täis! Võimalus panna end järjekorda!)
  • 12.00 - 1,7 -3-aastased lapsed (Grupp täis! Võimalus panna end järjekorda!)
  • 13.00 -  6- kuni 15-kuused lapsed (Saab registreerida!)
Kolmapäeviti toimuvad muusikatunnid Jüris Taaramäe lasteaia kunstisaalis. Sissepääs peauksest, trepist üles teisele korrusele. Tundide toimumise kellaajad:
  • 10.00- 6- kuni 15-kuused lapsed (Saab registreerida!)
  • 11.00- 16-kuused kuni 2-aastased lapsed (Grupp täis! Võimalus panna end järjekorda!)

Muusikatunni ajal jõuame me läbi muusikapalade, rütmide, helide, pillimängu ja laulmise mängida, kuulata, tantsida, katsuda ja vaadata. Muusikatunni eesmärgiks on läbi mängulisuse arendada laste rütmi- ja kuulmistaju, julgustada ise kaasa häälitsema, arendada oma kehatunnetust, peenmotoorikat, koordinatsiooni, laulmist, pillimängu ning eelkõige pakkuda rõõmu muusikast! 

Muusikatunnis kasutame erinevaid käpiknukke, mänguloomi, rätte, linasid, marakaid, kõlapulki, kiisupalle, kõristeid, triangleid, trumme, tamburiine, konnapille ning tutvume paljude uute pillide ja nende helidega. Aeg-ajalt meisterdame koos muusikaga. Muusikatunnid on üles ehitatud kindla struktuuri järgi ning mingid kindlad osad on alati korduvad. Tunnid on tempokad ja vahelduvad ning iga kord on midagi veidi teistmoodi. 

Lisaks olen muusikaterapeut Tallinna Tondi Põhikoolis ja töötan õpetajana Mamma Mia Laulustuudios- http://www.mammamia.ee/

Lastele MTÜ Facebookis - https://www.facebook.com/lastele.mtu/?ref=hl